בית > מוצרים > קבלים > קבלים קרמיים > CDR33BP152BFURAJ
בקש ציטוט
עִבְרִית
2581758תמונה CDR33BP152BFURAJ.Electro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BFURAJ
בקש ציטוט
חקירה מקוון
מפרטים
  • מספר חלק
    CDR33BP152BFURAJ
  • יצרן / מותג
  • כמות מלאי
    במלאי
  • תאור
    CAP CER 1500PF 100V BP 1210
  • מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
    נטול עופרת / תואם RoHS
  • גיליונות נתונים
  • מודל ECAD
  • מתח - נקוב
    100V
  • סוֹבלָנוּת
    ±1%
  • עובי (מקס)
    0.049" (1.25mm)
  • מקדם טמפרטורה
    BP
  • גודל / ממד
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • סִדרָה
    Military, MIL-PRF-55681, CDR33
  • דירוגים
  • אריזה
    Tape & Reel (TR)
  • אריזה / מארז
    1210 (3225 Metric)
  • טמפרטורת פעולה
    -55°C ~ 125°C
  • סוג השמה
    Surface Mount, MLCC
  • רמת רגישות לחות (MSL)
    1 (Unlimited)
  • סגנון עופרת
  • ריווח עופרת
    Lead free / RoHS Compliant
  • גובה - מקובע (מקס ')
  • מאפיינים
  • שיעור כשל
    R (0.01%)
  • תיאור מפורט
    1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
  • קיבוליות
    1500pF