בית > מוצרים > נגדים > נגד שבב - הרכבה משטחית > RNCF0402DKE412R
בקש ציטוט
עִבְרִית
1931402תמונה RNCF0402DKE412R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DKE412R
בקש ציטוט
מחיר הפניה (בדולר ארה"ב)
במלאי
1000+
חקירה מקוון
מפרטים
  • מספר חלק
    RNCF0402DKE412R
  • יצרן / מותג
  • כמות מלאי
    במלאי
  • תאור
    RES 412 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
    נטול עופרת / תואם RoHS
  • גיליונות נתונים
  • מודל ECAD
  • סוֹבלָנוּת
    ±0.5%
  • מקדם טמפרטורה
    ±25ppm/°C
  • מארז התקן של הספק
    0402
  • גודל / ממד
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • סִדרָה
    RNCF
  • הִתנַגְדוּת
    412 Ohms
  • הספק (ואט)
    0.063W, 1/16W
  • אריזה
    Tape & Reel (TR)
  • אריזה / מארז
    0402 (1005 Metric)
  • טמפרטורת פעולה
    -55°C ~ 155°C
  • מספר הסיומים
    2
  • רמת רגישות לחות (MSL)
    1 (Unlimited)
  • זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • גובה - מקובע (מקס ')
    0.014" (0.35mm)
  • מאפיינים
    Automotive AEC-Q200
  • שיעור כשל
  • תיאור מפורט
    412 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film