בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > FMP300FBF73-412R
בקש ציטוט
עִבְרִית
911664
FMP300FBF73-412R
בקש ציטוט
מחיר הפניה (בדולר ארה"ב)
במלאי
5000+
חקירה מקוון
מפרטים
  • מספר חלק
    FMP300FBF73-412R
  • יצרן / מותג
  • כמות מלאי
    במלאי
  • תאור
    RES MF 3W 1% AXIAL
  • מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
    נטול עופרת / תואם RoHS
  • גיליונות נתונים
  • מודל ECAD
  • סוֹבלָנוּת
    ±1%
  • מקדם טמפרטורה
    ±100ppm/°C
  • מארז התקן של הספק
    Axial
  • גודל / ממד
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • סִדרָה
    FMP
  • הִתנַגְדוּת
    412 Ohms
  • הספק (ואט)
    3W
  • אריזה
    Bulk
  • אריזה / מארז
    Axial
  • טמפרטורת פעולה
    -55°C ~ 155°C
  • מספר הסיומים
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • גובה - מקובע (מקס ')
  • מאפיינים
    Flame Proof, Safety
  • תיאור מפורט
    412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film